0,00  0

Grozs

Grozs ir tukšs.

Kur atpūsties Rīgā

Ja Rīgu sauc par savām mājām, vai arī šajā pilsētā esi ieradies tikai uz īsu brīdi, visdažādāko iemeslu un mērķu vadīts, ir laiks iepazīties ar intensīvo kultūras un izklaides dzīvi, kas valda Latvijas galvaspilsētā. Bezgalīgas izvēles iespējas – nav nepieciešams ieguldīt ilgu laiku, lai atrastu atpūtas veidu, kas atbilst tieši Tavai gaumei un vēlmēm.

Kur atpūsties Rīgā? Ņem vērā savas intereses! Opera, balets, mākslas galerija, nozīmīgākās pilsētas arhitektūras celtnes vai neaizmirstama ballīte kopā ar draugiem? Atpūties baudot kultūras dzīvi, iepazīsti tūristu iecienītākos apskates objektus vai baudi reibinošo atmosfēru naktsklubā, iekarojot deju grīdu un degustējot veldzējošos kokteiļus pie bāra letes.

Rīgas piedāvātās atpūtas iespējas ir gana plašas, tāpēc uz jautājumu, kur atpūsties Rīgā, atbilde ilgi nebūtu jāmeklē! Bet tajā brīdī, kad visi tūristu iecienītākie apskates objekti ir jau redzēti, iepazītas populārākās mākslas un kultūras iestādes, kā arī apzinātas populārākās nakts izklaides vietas, ir laiks iepazīt Rīgu pavisam no citas puses!

Arī ūdens tūrisma projekts „Rigabycanal” ir parūpējies par to, kur atpūsties Rīgā! Dodies braucienā ar kuģīti pa Rīgas kanālu un Daugavas upi, lai palūkotos uz pilsētu no cita skatu punkta. Ne velti, tūrisma mājas lapā, Lonelyplanet.com, kā viena no lietām, ko ir vērts apskatīt Rīgā, ir minēts pilsētas kanāls. Rīgas pilsētas kanāls, kas senajos viduslaikos ir aizsargājis pilsētu no iebrucējiem, tagad kalpo kā lielisks ūdens transporta līdzekļu ceļš.

Tūrisma projekta kuģīšu piestātne atrodas pašā pilsētas centrā, Bastejkalnā – tieši tur iespējams izvēlēties kādu no četriem kuģīšiem, uz kuru klājiem var kāpt tie interesenti, kuri vēlas papildināt savas zināšanas par krāšņo arhitektūru Vecrīgā un arī Kreisajā Daugavas krastā.

Kanālu kuģīšu braucieni tiek organizēti gan individuāli gan tūristu grupām. Izbraukumu kuģīši – „Maria” un „Darling” – uzņem maksimālo pasažieru skaitu līdz astoņiem, trīspadsmit cilvēkiem, taču ietilpīgākie pasažieru kuģīši – „Rebeka” un „Laima” – uz sava klāja uzņem pasažieru skaitu līdz septiņpadsmit, deviņpadsmit cilvēkiem.

Kuģīša izbrauciens pa pilsētas kanālu un Daugavas upi ilgst vienu stundu, un šo sešdesmit minūšu laikā būs iespējams iepazīt virkni ar populārākajiem un iemīļotākajiem apskates objektiem pilsētā. Objekti, ko savā apskatāmo objektu sarakstā ierindo lielākā daļa vietējo iedzīvotāju un tūristu – Latvijas Nacionālais teātris, Rīgas Pils, Latvijas Nacionālā bibliotēka un Brīvības piemineklis, kam seko daudzi citi izcili arhitektūras piemēri, kas sevī glabā lielu daļu valsts vēstures.

Brauciena laikā uzbur un uzturi īpašu gaisotni, izvēlies patīkamus līdzbraucējus – savus ģimenes locekļus, draugus, darba kolēģus vai klasesbiedrus. Atzīmē dzimšanas dienu, skolas izlaidumu vai pat vecmeitu, vecpuišu ballīti ar neaizmirstamu braucienu pa ūdens ceļiem. Kuģīša klājs ir lieliska vieta svinībām – stundu ilgais brauciens var būt kā garas nakts aizsākums vai lieliskas dienas noslēgums pašiem mazākajiem pasažieriem un pilsētas apskatniekiem!

Rīgas gleznainās ainavas un apskates objekti, kas pavērsies pār kuģīša bortam, var iepriecināt arī ilgtermiņā – uzņem fotoattēlus! Esi liecinieks Rīgas ainavu gleznainumam un krāšņumam – gan laikā, kad gaisa temperatūra tikai sāk liecināt par vasaras atnākšanu, tā laikā, kad jaušamas jau pirmās rudens vēsmas!

Kur atpūsties Rīgā? Iespējas ir plašas, it īpaši neizsmeļamas tās ir pilsētas centrā. Kāp uz „Rigabycanal” kuģīša klāja, lai pa ūdens ceļiem dotos atpūtas un izklaides braucienā, kas paplašinās Tavu zināšanu krājumu un sniegs patiesi vērtīgas emocijas!

Citi jaunumi

Atpūta uz ūdens pašā Rīgas sirdī

Zvaniet no 10.00 līdz 18.00 (Pr. - Pk.)
+371 25911523
© Riga by Canal
2024