0,00  0

Grozs

Grozs ir tukšs.

Izklaide visai ģimenei Rīgā

Par vienu no ģimenes izklaidei un atpūtai draudzīgāko pilsētu tiek minēta Rīga. Rīgas piedāvātās iespējas ir gana plašas – tieši tāpēc galvaspilsētu kā savu brīvdienu galamērķi izvēlas liels skaits atpūtnieku gan no tuvākām, gan tālākām vietām. Taču tad, kad tirdzniecības centri, ēdināšanas iestādes, kino un citas iekštelpu izlaides vietas ir jau izmantotas, ir nepieciešams izmēģināt ko jaunu.

Izklaide visai ģimenei Rīgā gada siltajā laika periodā ir it īpaši daudzveidīga, sev tīkamu vietu un veidu kā atpūsties ir iespējams atrast ikvienam. Parki, pikniku un rotaļu laukumi, zooloģiskais dārzs un kuģīšu izbraucieni – aktivitātes, kas iepriecinās kā lielos, tā mazos Rīgas iemītniekus un viesus.

Ja būsiet izvēlējušies Rīgu kā brīvdienu galamērķi, bet vēlēsieties ne tikai baudīt kopīgu ģimenes izklaidi un atpūtu, bet arī apskatīt pilsētu, ideāls veids kā apvienot šos nodomus – kuģīšu izbraucieni pa Pilsētas kanālu un Daugavas upi. Vēsturisko ēku un objektu apskate, iespējams, mazākos atpūtniekus varētu arī garlaikot, taču ne gadījumā, ja tā tiek organizēta no kuģīša klāja!

“Rigabycanal” ir ūdens satiksmes un ekskursijas tūrisma projekts, kas izbraucienus ar kanāla kuģīšiem piedāvā pašā pilsētas centrā – vien 100 metru attālumā no Brīvības pieminekļa – Bastejkalna piestātnē. “Rigabycanal” pasažieriem tiek piedāvāta iespēja uz kuģīšu klājiem kāpt gan individuāli, gan grupā.

Kanāla kuģīša izbrauciens ilgst aptuveni vienu stundu. Brauciena laikā ir iespējams apskatīt četrpadsmit objektus, kas novietoti gar Pilsētas kanāla un Daugavas upes krastiem. Zināmākie objekti, kas ietverti kanāla kuģīša maršrutā un, kurus, iespējams, atpazīs arī jaunākie pasažieri – Brīvības piemineklis, Centrāltirgus, Latvijas Nacionālā bibliotēka un Rīgas pils.

Apskates objekti un gleznainie Rīgas skati būs saistoši dažāda vecuma pasažieriem ar atšķirīgām zināšanām. “Rigabycanal” maršruts atklās pavisam citu skatījumu uz pilsētu arī tiem, kuri šo pilsētu jau gadiem dēvē par savām mājām, jo brauciena laikā pilsēta tiek apskatīta no cita, neierasta skatu punkta un leņķa.

Ģimenes ar bērniem, izvēloties kopīgu izklaidi, lielākoties priekšroku dod tām vietām, kas piedāvā laiku pavadīt brīvā dabā. “Rigabycanal” rūpējoties par to, lai ģimenes Rīgā ne tikai izklaidētos un atpūstos, bet arī papildinātu savas zināšanas par pilsētu, piedāvā kanāla kuģīšu izbraucienus gada siltākajā laika periodā – tā ir izklaide ģimenei gan pavasarī, gan vasarā, gan rudenī! Kanāla kuģīši savu darba sezonu uzsāk jau agrā pavasarī un to noslēdz vēlā rudenī, kad pilsētas koki ar savu krāšņumu jau ir beiguši priecēt.

Latvijas oficiālais tūrisma portāls Latvia.travel.lv sniedz padomus – ko darīt, ko redzēt – tur atrodami padomi, kas noderēs arī ģimenēm ar bērniem, meklējot izklaides iespējas un plānojot savas brīvdienas pilsētā.Izklaide visai ģimenei Rīgā – izvēlies vēl nebijušu piedzīvojumu, dodoties ekskursijā pa pilsētas ūdens ceļiem. Atklāj Rīgu kopā ar savu ģimeni un “Rigabycanal”!

Citi jaunumi

Atpūta uz ūdens pašā Rīgas sirdī

Zvaniet no 10.00 līdz 18.00 (Pr. - Pk.)
+371 25911523
© Riga by Canal
2024