0,00  0

Grozs

Grozs ir tukšs.

Vecmeitu ballītes svinības

Vecmeitu ballīte ir sena tradīcija, ko katrā pasaules vietā var uztvert un atzīmēt savādāk. Šīs ballītes visspilgtākais atslēgvārds – jautrība. Vecmeitu ballītes mērķis ir viens – pavadīt patīkamu un atmiņām bagātu vakaru, atceroties, ka topošā līgava ir šī pasākuma centrālā persona, jo tieši šī ir viņas „pēdējā iespēja” izbaudīt vakaru vēl neprecētas sievietes statusā.

Arī pie mums vecmeitu ballītes ir kļuvušas par neaizstājamu pirmslaulību rituālu. Pēdējais vakars brīvai meitenei jeb vecmeitu burziņš – tas ir neoficiāls pagrieziena punkts ikvienas līgavas dzīvē. Visbiežāk šis vakars saistās ar neprātīgu ballīti visas nakts garumā. Taču tad, kad tradicionālās izdarības šķiet jau novecojušas un pagalam nesaistošas – laiks ir tās mainit!

Vecmeitu ballīti var atzīmēt visdažādākajās vietās, pēc visdažādākajiem scenārijiem. Īstai vecmeitu ballītei ir savi, nerakstīti noteikumi. Neprātīga klubu tūre vai skaistuma vairošana SPA salonā – svarīgākais tajā visā ir viena liela meiteņu ballīte. Bet pirms tā visa – iesāc ballīti ar svinībām uz ūdens, ar izklaidējošu un izglītojošu braucienu pa Rīgas kanālu. Tas var būt labs pamats neaizmirstamam meiteņu vakaram, kura galvenais uzdevums ir svinēt.

„Riga by canal” ir ūdens satiksmes un ekskursijas tūrisma objekts pašā Rīgas centrā. Kāp uz kugīša klāja, lai pavadītu neaizmirstamu braucienu pa Rīgas kanāliem, atklājot pavisam citu Rīgu. Apskati pilsētas tiltus, Centrāltirgu un izcilo arhitektūru Vecrīgā un Andrejostā.

Ūdens transporta braucienā ir ietverti populārākie apskates objekti, kas ļaus iepazīt Rīgas pilsētu vēl tuvāk – no cita skatu punkta. Starp citu – gleznainā ainava kalpos par lielisku fonu fotogrāfijām, kas tiks iemūžinātas šī brauciena gaitā.

Vecmeitu ballītes viesu sarakstā, noteikti, ka netiks ierindotas visas sieviešu kārtas pārstāves, kurām tika nosūtīti ielūgumi uz kāzu ceremoniju, jo šis meiteņu vakars ir paredzēts atzīmēšanai tikai šaurā lokā. Ballītes dalībnieces būs līgavas radinieces, tuvākās draudzenes, paziņas un kolēģes. Ideālā variantā, ja meiteņu vakara dalībnieču skaits nepārsniedz 20. „Riga by canal” izklaides braucieni ar kuģīšiem „Darling”, „Maria”, „Rebeka” vai „Laima” – tie piedāvā pasažieru vietas 8 līdz 19 cilvēkiem.

Lai vecmeitu ballīte nenobāl vecpuišu ballīšu priekšā, lai meiteņu vakars ir ar patikamu „pēcgaršu”, jo pēdējais vakars brīvai meitenei ir atzīmēšanas vērts. Lai tusiņš jeb meiteņu vakars kļūst neaizmirstams un patīkamu atmiņu bagāts, sāc to uz kuģīša klāja – lieliska vieta, kur radīt jautrību!

Svētki saistās ar patīkamām emocijām, tajā pašā laikā ar atpūtu un jauniem piedzīvojumiem. Arī neformāls pasākums pirms gaidāmajām kāzām var visām ballītes dalībniecēm palikt atmiņā uz ilgu laiku, jo tas galu galā ir svētku cienīgs notikums. Atceries, ka ierasto, neprātīgo izklaides vietu apmeklējumu var nomainīt kas cits – brauciens pa pilsētas kanālu un Daugavu. Vecmeitu ballīte klubā uz deju grīdas, burziņš bārā vai izglītojošs atpūtas brauciens pa kanālu – ballītes doma ir viena – tā ir jautrība un izklaide!

Lai dotos izklaides braucienā, obligāts nosacījums nav gaidāmās laulības. Izmanto šo iespēju arī reizē, kad organizē savu draudzeņu vakaru – pārvērt to par svinībām bez vajadzības pēc liela laika, pūļu un naudas ieguldījuma.

Liels burziņš, tusiņš un jautrība uz ūdens – vecmeitu ballīte vai neplānots meiteņu vakars – tā ir Tava iespēja atpūsties un svinēt neaizmirstamākos dzīves notikumus kopā ar saviem tuvākajiem cilvēkiem.

Citi jaunumi

Atpūta uz ūdens pašā Rīgas sirdī

Zvaniet no 10.00 līdz 18.00 (Pr. - Pk.)
+371 25911523
© Riga by Canal
2024