0,00  0

Grozs

Grozs ir tukšs.

Kuģīšu satiksme Rīgā

Cik labi Tu pazīsti Rīgu? Vai zini tos objektus, kurus ik dienu klātienē ierodas apskatīt jauni tūristu pūļi? Un, vai zini, ka, lai iepazītu Rīgas “pērles”, Tev nav ilgstoši jānīkst pie vēstures grāmatām un jāstudē enciklopēdijas, bet gan tikai jādodas pastaigā vai izbraucienā pa pilsētu?

Pārvietošanās iespējas Rīgā ir plašas. Atsakies no ierastā brauciena ar automašīnu, divriteni vai pārpildītajiem sabiedriskā transporta līdzekļiem – tā vietā izvēlies ūdens ceļus, kas neliks nīkt kārtējā sastrēgumā un ļaus apskatīt pilsētu vēl no neredzēta lenķa.

Kuģīšu satiksme Rīgā, izbraucieni pa pilsētas kanālu un Daugavas upi, sniedz iespēju ne tikai pārvietoties bez lieka stresa un drūzmēšanās, bet arī brauciena laikā tuvāk iepazīt pilsētu, atpūsties, izklaidēties un atzīmēt kādu īpašu dzīves notikumu.

Plašās Rīgas iespējas un cilvēku lielā interese ir iemesls tam, ka tūrisma projekts “Rigabycanal” jau atkārtoti, sezonu no sezonas, piedāvā izklaides un atpūtas braucienus ar kuģīšiem pa Rīgas kanālu un Daugavas upi. “Rigabycanal” rīcībā ir četri kuģīši, “Darling”, “Maria”, “Rebeka” un “Laima”, kuri uz sava klāja spēj uzņemt līdz 8-19 pasažieriem.

Izvēlies kādu no kuģīšiem un dodies braucienā – viens, ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem – izbraucienos ir iespējams doties gan pēc pasažieru individuāliem pasūtījumiem, gan grupās. Uzrīko ballīti ar draugiem vai pievienojies kādai tūristu grupai!

Kuģīšu satiksme Rīgā sniedz iespēju pavisam īsā laikā, vienas stundas ilgā izbraucienā, aplūkot un apgūt populārākos apskates objektus, kas novietoti pašā pilsētas centrā, Vecrīgā un Daugavas kreisajā krastā.

Brauciens ar kanāla kuģīti iesāksies Bastejkalna piestātnē – tā atrodas vien simts metrus no Brīvības pieminekļa, kas arī būs viens no daudzajiem apskates objektiem. Pēc Bastejkalna un Brīvības pieminekļa aplūkošanas, no kuģīša klāja pavērsies skats uz Latvijas Nacionālās operas namu, nebeidzamo Centrāltirgus rosību, Spīķeru kvartālu, Latvijas Nacionālo bibliotēku, gleznaino Vecrīgu, Lielo Kristapu, Rīgas Pili, pasažieru ostu, Andrejostu, Brīvostas pārvaldi, Kronvalda parku un visbeidzot kuģīšu satiksme Rīgā ar “Rigabycanal” noslēgsies ar Latvijas Nacionālo teātri.

Latvijas tūrisma mājas lapā www.latvia.travel tiek apskatīti TOP 10 Latvijas tūrisma galamērķi, un, ne velti viens no tiem ir Vecrīga. Vecrīga un pilsētas centrs vienkopus ietver neskaitāmas apskates vietas un objektus, kas var būt labs sākums tam, lai tuvāk iepazītu ne tikai Rīgu, bet gan visu Latviju!

“Rigabycanal” kanāla kuģīša maršruts un tajā iekļautie apskates objekti garantē skatus, kas lielai daļai rīdzinieku paliek neievēroti un neiepazīti. Steiga un aizņemtība pilsētas iemītniekiem liedz nodibināt tuvākas attiecības ar pilsētu, kuru tie sauc par savām mājām. Taču, lai kaut nedaudz izrautos no ikdienas, atpūstos, atzīmētu kādu īpašu notikumu un papildinātu savas zināšanas, ir nepieciešams vien ierasto pārvietošanās veidu nomainīt pret ko jaunu – pret kanāla kuģīti! Kuģīšu satiksme Rīgā – gan pilsētas viesiem, gan tās iedzīvotājiem!

Citi jaunumi

Atpūta uz ūdens pašā Rīgas sirdī

Zvaniet no 10.00 līdz 18.00 (Pr. - Pk.)
+371 25911523
© Riga by Canal
2024