Svinības neierastā vietā — uz ūdens

brivd

Par Svētā Valentīna dienu, iespējams, zina ikviens. Par šiem svētkiem tiek atgādināts jau laicīgi, un, turklāt, tas tiek darīts it visur — gan lielveikalos, gan masu medijos, gan ielās, kur teju katra garāmgājēja rokas zīmīgajā dienā ir aizņemtas ar mīļotajam cilvēkam sarūpētajiem ziediem un saldumiem. Taču mīlestības svētki nav atzīmējami tikai vienu reizi gadā — 14.februārī. Noteikti, ka katram pārim kalendārā atradīsies vairāki datumi, kurus izcelt ar treknu izsaukuma zīmi — nu, tā, lai neaizmirstas. Pirmā satikšanās, saderināšanās vai kāzu gadadiena — lieliski iemesli svinībām!

Ja kino repertuārs un vietējo ēdināšanas uzņēmumu ēdienkartes vairs neizsauc pārsteiguma emocijas ne Jums, ne Jūsu otrajai pusei, kā arī neko romantisku šajos variantos Jūs nesaskatāt, ir laiks mainīt svētku scenāriju! Tā vietā, lai kopīgi tukšotu popkorna tūtu, vai baudītu vairākkārtīgas vakariņas, izvēlaties sarīkot svinības neierastā vietā — uz ūdens! Jauna ideja romantiskam randiņam!

“Riga by canal” ir ūdens tūrisma projekts, kas jau vairākus gadus Bastejkalna piestātnē piedāvā kuģīšu braucienus pa Rīgas kanālu un Daugavas upi. Kuģīša klājs var kalpot par vietu, kur gan gūt jaunas zināšanas un iespaidus par galvaspilsētu, gan atpūsties, gan atzīmēt sev svarīgus notikumus, radot jaunas, patīkamas atmiņas. Turklāt, ja savu svētku atmosfēru nevēlaties dalīt vēl ar kādu pilsētas apskatnieku,“Riga by canal” kuģīšus ir iespējams noīrēt tikai Jums diviem vien. Padariet braucienu maksimāli romantisku — tikai kanāla kuģīšu noma, individuāls izbrauciens ar kuģīti, ļaus baudīt divvientulību!

Bastejkalna piestātne ir tā vieta, kur ikvienam paveras iespēja izvēlēties sev tīkamāko “Riga by canal” kuģīti, ņemot vērā savas individuālās vēlmes. Kanāla kuģīši pārstāv dažādus stilus, kā arī to ietilpība ir dažāda. Ja ir vēlme uz kuģīša atrasties ar pēc iespējas mazāku līdzbraucēju skaitu, dodiet priekšroku vismazākajam kuģītim — “Maria”, taču tikai kanāla kuģīšu noma, individuāls izbrauciens ar kuģīti, nodrošinās to, ka kuģīša klājs ar nevienu nebūs jādala! Bet, ja potenciālā burzma nav traucējoša, lielāku pasažieru skaitu uzņem kuģīši — “Darling”, “Rebeka” un “Laima”.

Kanāla kuģīša brauciena laikā, baudot sava mīļotā cilvēka kompāniju, apskatāmi populārākie un tūristu iecienītākie objekti Rīgā. Bastejkalns, Brīvības piemineklis, Centrāltirgus, Rīgas pils, gleznainā Vecrīga un daudzi citi — lielisks fons romantiskajam vakaram uz ūdens!

Izbraucienā ar kuģīti pa Daugavu un Rīgas kanālu ir iespējams doties no agra pavasara līdz pat rudenim, kad laikapstākļi kuģošanai ir labvēlīgi. Dabas mošanās, svelme un lapu krāsošanās — to visu ir iespējams novērot no kuģīša klāja, taču, gadījumā, ja Jūsu īpašā diena ir laikā, kad kuģīši savu darba sezonu ir pārtraukuši  — iespējams iegādāties izbraucienu kā dāvanu jau šodien, bet uz kanāla kuģīša klāja kāpt gada siltākajā periodā.

Ne vienmēr, lai atzīmētu kādu īpašu dienu kopā ar savu mīļoto cilvēku, ir nepieciešams atrasties Eifeļa torņa pakājē, vai sēdēt pie smalki saklāta galda kādā Michelin piecu zvaigžnu restorānā — arī kuģīši Rīgas kanālā var Jūsu īpašo dienu padarīt vēl īpašāku. Lai tā būtu kāzu gadadiena, atpūtas izbrauciens, vai vienkāršs piedzīvojums, brauciens ar kuģīti pa Daugavu un Rīgas kanālu ir lieliska ideja tiem, kuri mīlestības svētkus neatzīmē tikai 14.februārī. 

0
  0
  Ваша корзина
  Ваша корзина пуста

  Прогулка на кораблике для взрослых

  18.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  Прогулка на кораблике для студенты

  15.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  Прогулка на теплоходе для Школьников

  12.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  Информация:

  — Билет действителен с момента приобретения до конца сезона ~ 31.10.2023
  — Продолжительность поездки ~ 50 мин.
  — В холодную погоду доступны теплые пледы. На кораблике нет туалета.
  — Просим принять к сведению: Из-за неподходящих погодных условий рейс кораблика может быть отменен или изменен маршрут
  — Бесплатно для самых маленьких пассажиров (0-6 лет) 

  Rakstiet

  info@rigabycanal.lv

  Zvaniet no 10.00 līdz 18.00 (Pr. - Pk.)

  +371 25911523

  Iekāpšana

  Bastejkalna piestātne

  Пишите

  info@rigabycanal.lv

  Звоните с 10:00 до 18:00 (пн - пт)

  +371 25911523

  причале

  Bastejkalna piestātne

  Получите скидку при покупке билетов в интернете, используя код, указанный ниже.

  xjchg7f6

  Скопируйте код скидки и используйте его для оплаты.

  Прогулка на кораблике для взрослых

  18.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  Прогулка на кораблике для студенты

  15.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  Прогулка на теплоходе для Школьников

  12.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  Informācija:

  — Biļete derīga no iegādes brīža līdz sezonas beigām ~ 31.10.2023.
  — Brauciena ilgums ~ 50 min.
  — Darba laiks —  10.00-19.00
  — Vēsā laikā pieejami pledi. Uz kuģīša nav tualetes.
  — Ņemt vērā: Nepiemērotu laika apstākļu dēl kuģīša reiss var tikt atcelts vai mainīts maršruts.
  — Pašiem mazākajiem pasažieriem (0 – 6 gadi) bez maksas