Romantisks randiņš

randins

Pirmais randiņš vai atkārtota tikšanās ar savu mīļoto? Doties uz kinoteātri, klubu vai restorānu? Garlaicīgi! Iespējams, ka ikviens tuvākā vai tālākā pagātnē ir bijis randiņā uz kādu no šīm tradicionālajām vietām, kur ik dienu tiekas vairums topošo, jauno, kā arī ilggadīgo pāru. Laiks ieviest jaunas vēsmas Tavā randiņu dzīvē!

Ja Tavs partneris nespēj pārsteigt ar neko vairāk kā uzaicinājumu uz kino vai vietējo klubu un restorānu – rīkojies pats! Noorganizē randiņu, kas apvienos romantiku un izklaidi, tajā pašā laikā ļaujot redzēt un uzzināt ko jaunu par Latvijas galvaspilsētu! Izvēlies izglītojoši izklaidējošo braucienu ar kuģīti pa Rīgas kanālu un Daugavas upi kopā ar „Riga by canal”. Laiks doties izbraucienā un ļauties romantikai!

„Riga by canal” ir ūdens satiksmes un ekskursijas tūrisma objekts, kas ikvienam romantikas cienītājam piedāvā satikšanās vietu uz ūdens. Vasaras sezonā kāp uz klāja vienam no mūsu kuģīšiem – „Darling”, „Maria”, „Rebeka” vai „Laima”. Uz kuģīša tiek uzņemts pasažieru skaits līdz 19 cilvēkiem – gan individuālajiem, gan grupu braucieniem.

Romantisks randiņš uz ūdens ir kā neliela mācību stunda jeb tuvāka iepazīšanās ar Rīgu. Uzzini, ko jaunu gan par savu brauciena partneri, gan par pilsētu un tās populārākajiem apskates objektiem. Ieguvēji būsiet jūs abi! No kuģīša klāja pavērsies skati ne tikai uz izslavēto un gleznaino Vecrīgu, bet arī pilsetas tiltiem, Centrāltirgu un rūpniecisko Andrejostu.

Brauciens ar kuģīti – tas ir romantisks randiņš ar pievienoto vērtību svaiga gaisa, skaistas ainavas un jaunu zināšanu izteiksmē. No šī brauciena ieguvumi būs daudzi, un, kas ir svarīgi – tēriņi nebūs tie lielākie, jo ne vienmēr randiņš, kurā ieguldīti bezgalīgi finansiālie līdzekļi, būs izdevies. Tāpēc, lai Jūsu satikšanos pārvērstu lieliskā randiņā, nepieciešama vien ideja. Mēs piedāvājam vienu no variantiem – romantisku randiņu uz ūdens!

Romantiskā randiņa sākums un iekāpšana uz kuģīša klāja – Bastejkalna piestātnē. Pārsteidz savu mīļoto vai svešinieku ar vēl neierastu aicinājumu doties izbraucienā ar kuģīti. Šim randiņam nebūs ilgi jāgatavojas un kā jau minējām – nebūs jāiegulda lieli resursi. Kuģīša kapteinis parūpēsies par to, lai apskatīt būtu iespējams labāko no tā, ko mums piedāvā pilsēta Rīga.

Kādus uzaicinājumus uz randiņiem visbiežāk esi saņēmis, un, kādus esi piedāvājis Tu pats? Varam minēt, ka populārākās atbildes uz šo jautājumu būtu saistītas ar jau iepriekš minētajām tikšanās vietām – kinoteātris, klubs vai kāda ēdināšanas iestāde. Šajās tradicionālajās randiņu vietās jau ilgstoši patvērumu ir meklējuši gan svešinieki savā pirmajā randiņā, gan jaunie pāri, gan ilggadējie laulātie.

Brauciens ar kuģīti pa pilsētas kanālu un Daugavu var ieviest jaunas vēsmas pelēkajā randiņu ikdienā. Romantisks randiņš uz ūdens sajūsminās ikvienu un, kaut nedaudz izmainīs pelēko randiņu statistiku. Brauciens ar kuģīti ir piemērots, gan, lai uz klāja organizētu savu pirmo randiņu, gan, lai pārsteigtu savu ilggadējo partneri vai laulāto, jo arī ilgtermiņa attiecības nav iedomājamas bez romantiskiem mirkļiem un randiņiem – pārsteidz savu mīļoto!

Sper soli garām kino teātrim un dodies uz Bastejkalna piestātni, lai uzsāktu neaizmirstamu randiņu! „Riga by canal” braucieni ar kuģīti – svinības, ekskursijas un satikšanās vēl neierastā vietā un gaisotnē. Romantisks randiņš uz ūdens – ir laiks doties un pārsteigt savu partneri!

0
  0
  Jūsu grozs
  Jūsu grozs ir tukšš

  Brauciens ar kuģi pieagušajiem

  18.00

  Category:

  Event Details

  Start time: 11:00 EEST

  End time: 19:00 EEST

  Brauciens ar kuģi studentiem

  15.00

  Category:

  Event Details

  Start time: 11:00 EEST

  End time: 19:00 EEST

  Brauciens ar kuģi skolēniem un bērniem

  12.00

  Category:

  Event Details

  Start time: 11:00 EEST

  End time: 19:00 EEST

  Informācija:

  – Biļete derīga no iegādes brīža līdz sezonas beigām ~ 31.10.2023.
  – Brauciena ilgums ~ 50 min.
  – Darba laiks –  10.00-19.00
  – Vēsā laikā pieejami pledi. Uz kuģīša nav tualetes.
  – Ņemt vērā: Nepiemērotu laika apstākļu dēl kuģīša reiss var tikt atcelts vai mainīts maršruts.
  – Pašiem mazākajiem pasažieriem (0 – 6 gadi) bez maksas

  Rakstiet

  info@rigabycanal.lv

  Zvaniet no 10.00 līdz 18.00 (Pr. - Pk.)

  +371 25911523

  Iekāpšana

  Bastejkalna piestātne

  Pērkot biļetes internetā iegūstiet atlaidi, izmantojot zemāk esošo kodu.

  xjchg7f6

  Nokopējiet atlaides kodu un varēsiet to izmantot veicot maksājumu.