Piedzīvojums Rīgā ar kuģīti

bastejkalns_kugisi

Piedzīvojums Rīgā ar kuģīti ir piemērots ikvienam interesentam! Uz kuģīšu klāja būs gaidīti pasažieri dažādās vecuma grupās, ar dažādām vēlmēm un interesēm. Gan tie, kuri izbraucienā dosies, lai apskatītu Rīgas ievērojamākās vietas, gan tie, kuri braucienu izvēlējušies, lai atpūstos, gan arī tie, kuri kā kuģīša brauciena mērķi ir uzstādījuši tikai un vienīgi izklaidi!

Jau vairākus gadus kuģīšu izbraucienus Rīgā piedāvā  ūdens satiksmes un ekskursijas tūrisma projekts “Rigabycanal”. Uz kanālu kuģīšiem pasažieri tiek uzņemti gan individuālajiem, gan grupu braucieniem pa pilsētas kanālu un Daugavas upi.

“Rigabycanal” kuģīšu piestātne atrodas galvaspilsētas centrā, Bastejkalnā. Tūrisma portālā LIVE RĪGA Bastejkalns ir nominēts kā viena no romantiskākajām vietām Rīgas centrā, kur īpaša atmosfēra tiek radīta kā vasarā, tā ziemā. Vien simts metrus no Brīvības pieminekļa Tevi gaidīs ne tikai romantiska noskaņa, bet arī kāds no “Rigabycanal” kanāla kuģīšiem.

Piedzīvojums Rīgā ar kuģīti var sākties uz kāda no četriem “Rigabycanal” kanāla kuģīšiem. Izvēlies sev tīkamāko – 1907.gadā jūgendstilā būvētais “Darling”, kas uzņem pasažierus līdz trīspadsmit personām, vai arī dodies ceļojumā ar kādu no EKO kuģīšiem – “Maria”, kura maksimālais pasažieru skaits ir līdz astoņām personām, “Rebeka” ar maksimālo pasažieru skaitu līdz septiņpadsmit pasažieriem uz klāja, kā arī – izvēlēties vari jauno, Latvijā būvēto kuģīti “Laima” – pasažieru skaitam līdz septiņpadsmit personām.

Kuģīšu izbrauciens ilgst vienu stundu – vienas stundas laikā tiek aptverts plašs maršruts, kas bagātīgi noklāts ar populārākajiem apskates objektiem un Rīgas “pērlēm”. “Rigabycanal” piedāvātajā maršrutā lielākoties iekļautas apskates vietas Vecrīgā, bet, kuģīša izbrauciena laikā, skatam pavērsies arī Daugavas kreisais krasts.

“Rigabycanal” Bastejkalna īpaši aprīkotā kuģīšu piestātne jau pašā brauciena sākumā atklās skatu uz Brīvības pieminekli, kas noteikti, ka ir viens no zināmākajiem pilsētas apskates objektiem. Maršruta turpinājumā sekos ne mazāk ievērojamas ēkas  – Latvijas Nacionālā opera, Centrāltirgus, Spīķeru kvartāls, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Rīgas pils un Latvijas Nacionālais teātris. Kā arī, brauciena laikā ikviens būs liecinieks gleznainajai Vecrīgas panorāmai un zaļajiem pilsētas parkiem un apstādījumiem.

“Rigabycanal” piedzīvojums Rīgā ar kuģīti ir pieejams ūdens tūrismam labvēlīgos laikapstākļos. Ja vēja ātrums pieaug līdz 18-20 metriem sekundē – kuģīši nekursēs. Kuģīši atpūtīsies arī stipra lietus un augsta ūdens līmeņa gadījumā.

Kuģīšu izbraucieni tiek uzsākti jau agrā pavasarī. Kuģīšu tūrisma sezonas ilgums ir atkarīgs no laikapstākļiem rudens sezonā. Piemēram, pateicoties 2014.gada siltajam krāšņo lapu laikam, kuģīšu izbraucieni tika organizēti līdz pat 20.novembrim.

Piedzīvojums Rīgā ar kuģīti – izbaudi gada silto periodu un sāc krāt patīkamas emocijas un atmiņas ziemai! Tilti, pilsētas gleznainā arhitektūra un rūpnieciskā vide – apskati pilsētu no cita, neierasta leņķa, lai papildinātu gan savu zināšanu robus,

0
  0
  Jūsu grozs
  Jūsu grozs ir tukšš

  Rakstiet

  info@rigabycanal.lv

  Zvaniet no 10.00 līdz 18.00 (Pr. - Pk.)

  +371 25911523

  Iekāpšana

  Bastejkalna piestātne

  Pērkot biļetes internetā iegūstiet atlaidi, izmantojot zemāk esošo kodu.

  xjchg7f6

  Nokopējiet atlaides kodu un varēsiet to izmantot veicot maksājumu.

  Brauciens ar kuģi pieagušajiem

  18.00

  Category:

  Event Details

  Start time: 11:00 EEST

  End time: 19:00 EEST

  Brauciens ar kuģi studentiem

  15.00

  Category:

  Event Details

  Start time: 11:00 EEST

  End time: 19:00 EEST

  Brauciens ar kuģi skolēniem un bērniem

  12.00

  Category:

  Event Details

  Start time: 11:00 EEST

  End time: 19:00 EEST

  Informācija:

  – Biļete derīga no iegādes brīža līdz sezonas beigām ~ 31.10.2023.
  – Brauciena ilgums ~ 50 min.
  – Darba laiks –  10.00-20.00
  – Vēsā laikā pieejami pledi. Uz kuģīša nav tualetes.
  – Ņemt vērā: Nepiemērotu laika apstākļu dēl kuģīša reiss var tikt atcelts vai mainīts maršruts.
  – Pašiem mazākajiem pasažieriem (0 – 6 gadi) bez maksas