Ko darīt pirmajā septembrī

pirmais_septembris

1.septembris jeb Zinību diena ir neizbēgami svētki ikvienam, kurš kaut reizi ir pārkāpis izglītības iestādes slieksni, lai uzsāktu mācības tajā. Šī diena ir svētki ne tikai pašiem skolēniem, bet arī viņu vecākiem un visiem tiem cilvēkiem, kuri tikai noskatās uz sapucētajiem bērniem ar krāšņajiem rudens ziediem rokās.

Ko darīt pirmajā septembrī? Ko darīt tad, kad asteru, gladiolu un dāliju pušķi jau nodoti skolotāju rīcībā, un  nepieciešams doties  atzīmēt šo īpašo dienu. Lielas svinības ar bagātīgi klātiem galdiem vai pavisam neliela pasēdēšana mīļākajā kafejnīcā – viss ir atkarīgs no ģimenes iespējām, tradīcijām un vēlmēm.

Ja 1.septembris ir bērna pats pirmais 1.septembris, tad nepieciešams šo dienu padarīt par īstiem svētkiem – tādiem, ko bērns, arī pēc garajām vasaras brīvdienām, patiesi gaidītu – nu, gluži kā Ziemassvētkus. Kā to izdarīt? Tas var būt vienkārši – pazīstot savu bērnu, ir nepieciešams atrast tieši to izklaidi, kas viņu aizrautu visvairāk un atstātu patīkamas atmiņas par pirmo skolas dienu.

Vecāku iespējas 1.septembri bērniem padarīt par svētkiem nav bezgalīgas, tās rāmjos ieliek gan šai dienai atvēlētais budžets, gan laiks, gan arī ģimenes atrašanās un dzīves vieta. Rīgas iedzīvotājiem, protams, paveras daudz plašākas iespējas, ko darīt pirmajā septembrī, jo tieši tur centrējas vairāki kinoteātri, atrakciju parki, tūrisma objekti un citas bērnu iecienītas izklaides vietas. Arī tūrisma mājaslapa PureTravel.com apgalvo, ka, lai gan Rīga ir labi zināma ar savu naktsdzīvi, arī dienas laikā šī pilsēta piedāvā neskaitāmas izklaides iespējas.

Ko darīt 1.semtembrī? Kā izklaidēt bērnu pirmajā skolas dienā? Tūrisma projekts „Rigabycanal” piedāvā dienas vai vakara izklaidi, kas neatstās vienaldzīgus ne mazākos, ne lielākos bērnus un viņu vecākus – braucienu ar kuģīti pa Rīgas kanālu un Daugavas upi. Kuģīša maršrutā ir iekļautas populārākās apskates vietas Vecrīgā un kreisajā Daugavas krastā, kas tiks pasniegtas pavisam neierasti – no cita skatu leņķa.

„Rigabycanal” piedāvā izbraucienus ar kādu no četriem kuģīšiem – „Laima”, „Rebeka”, „Darling” un „Maria”. Pavisam iespējams, ka mazākajiem izbrauciena dalībniekiem vēl aizraujošāk par faktu, ka viņam paveras vēl neredzēts skats uz Rīgu, var likties arī tas, ka viņš ir kāpis uz šī kuģīša klāja! Ekskursijas pa Rīgas kanālu un Daugavas upi ir iespējams organizēt gan grupu, gan individuāliem braucieniem.

Kuģīša brauciena laikā pavērsies skats uz populārākajiem Rīgas tūrisma objektiem un vietām – Latvijas Nacionālais teātris, Andrejosta, Vecrīgas panorāma, Centrāltirgus un Brīvības piemineklis – tā ir tikai neliela daļa no izbrauciena laikā apskatāmā! Īsta mācību stunda arī pašā pirmajā skolas dienā – lai Zinību diena nestu jaunas zināšanas!

Vairs par jautājumiem „Ko darīt 1.septembrī? Kā Zinību dienā izklaidēt bērnu?”, ilgi galva nav jālauza, jo Rīgas pilsētas piedāvātās iespējas ir gana plašas. Ja vēlaties, lai atzīmēšanas vērtajā dienā tiktu iekļauta izklaide, kas būtu arī izglītojoša – dodaties izbraucienā ar kuģīti! Rīgas pilsētas centrs ir tā vērts, lai to apskatītu un tuvāk iepazītu – to darīt var gan veroties no kādas augstceltnes, gan dodoties pa ūdens ceļiem.

Svētki uz ūdens – tieši šādi varētu dēvēt izklaidējoši izglītojošo braucienu ar kuģīti pa Rīgas kanālu un Daugavas upi. Svinībām nav vecuma ierobežojuma – uz kuģīša klāja laipni būs gaidīti gan vecāki ar bērniem, gan arī skolēni, kuri šo dienu nolēmuši atzīmēt kopā ar saviem klasesbiedriem un draugiem. Tātad – ko darīt 1.septembrī? Ko darīt pirmajā septembrī, lai šī diena vienlīdz spilgti paliktu atmiņā gan pirmklasniekam, gan vecāko klašu audzēknim? Ir laiks braucienam ar „Rigabycanal” kuģīti – ir laiks svinībām uz ūdens!

0
  0
  Ihr Warenkorb
  Ihr Warenkorb ist leer

  Bootsfahrt für Erwachsene

  18.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  Bootsfahrt für Studenten

  15.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  Bootsfahrt für Schülers

  12.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  Auskunft:

  – Die Fahrkarte ist vom Erwerb bis zum Saisonende am 31.10.2023 gültig.
  – Fahrtdauer ca. 50min.
  – An kühlen Tagen stehen den Gästen warme Decken zur Verfügung. Es gibt kein WC auf dem Boot.
  – Bitte beachten Sie: Aufgrund ungeeigneter Wetterbedingungen kann die Bootsfahrt abgesagt oder die Route geändert werden.
  –  Kostenlos für die jüngsten Passagiere (0 – 6 Jahre) 

  Rakstiet

  info@rigabycanal.lv

  Zvaniet no 10.00 līdz 18.00 (Pr. - Pk.)

  +371 25911523

  Iekāpšana

  Bastejkalna piestātne

  Schreiben

  info@rigabycanal.lv

  Anruf von 10:00 bis 18:00 (Mo - Fr)

  +371 25911523

  Einstieg

  Bastejkalna piestātne

  Get a discount buying tickets online, using the code given below.

  xjchg7f6

   Copy the discount code and use it making a payment.

  Bootsfahrt für Erwachsene

  18.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  Bootsfahrt für Studenten

  15.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  Bootsfahrt für Schülers

  12.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  Informācija:

  – Biļete derīga no iegādes brīža līdz sezonas beigām ~ 31.10.2023.
  – Brauciena ilgums ~ 50 min.
  – Darba laiks –  10.00-19.00
  – Vēsā laikā pieejami pledi. Uz kuģīša nav tualetes.
  – Ņemt vērā: Nepiemērotu laika apstākļu dēl kuģīša reiss var tikt atcelts vai mainīts maršruts.
  – Pašiem mazākajiem pasažieriem (0 – 6 gadi) bez maksas