Rīgas ceļvedis

aps

Tūristu ceļvedis ir neaizstājams palīgs reizēs, kad kādas valsts vai pilsētas apskatei ir atvēlēts ierobežots laika daudzums un ir vēlme apskatīt pēc iespējas vairāk. Protams, ka lieki tērēt laiku un finanses līdzekļus uz lietām, kas galu galā nenesīs gaidīto, nav jēga, tāpēc, pirms esi sasniedzis savu galamērķi, ieskaties pilsētas ceļvedī!

Tūrisma mājaslapa Meeting.lv raksta, ka galvenie tūrisma objekti Latvijā ir koncentrēti tieši valsts galvaspilsētā – Rīgā, tāpēc tos visus esot iespējams apskatīt īsā laika periodā. Rakstā minēts, ka daudzus apskates objektus iespējams apciemot pat vienā dienā, jo tie visi centrējas vienuviet – ja ne  vecpilsētā, Vecrīgā, tad tās apkaimē.

Rīgas ceļvedis atbildēs uz jautājumiem – ko pilsētā apskatīt, ko izbaudīt, kur atpūsties un, kur izklaidēties. Atbildes Tev ir dotas, atliek vien izvēlēties to, kā šo plānu realizēt!

Ja Rīgas ceļvedis Tev jau ir kabatā, un esi izvēlējies tās vietas un objektus, ko vēlies apskatīt, atliek vien izlemt – kā to darīt. Doties ar kājām? Braukt ar velosipēdu? Vai arī – doties pa ūdens ceļiem, un uz apskates vietām vērties no kanāla kuģīša klāja!

„Rigabycanal” izbraucieni ar kanāla kuģīti būs piemēroti arī Tev, ar nosacījumu, ja vēlies redzēt zīmīgākos Rīgas apskates objektus, tajā pašā laikā, paveroties uz tiem no pavisam cita skatu punkta – redzot to Rīgu, kas ikdienā paliek aizkadrā.

„Rigabycanal” kuģīšu maršruti ved pa pilsētas kanālu un Daugavas upi – brauciens ilgst vienu stundu un tā laikā ir iespējams apskatīt populārākos arhitektūras un vēstures pieminekļus Vecrīgā un Daugavas kreisajā pusē. Vai esi ieinteresēts? Ja, jā, tad – kāpšana uz kuģīša klāja – Bastejkalnā. Atpūties, izklaidējies un uzzini daudz ko jaunu par pilsētu!

Rīgas ceļvedis tradicionāli ietver nemainīgās un nezūdošās pilsētas vērtības – tās apkopojis ir arī „Rigabycanal” kanāla kuģīšu maršruts! Latvijas Nacionālais teātris, Andrejosta, Rīgas pils, Lielais Kristaps, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Latvijas Nacionālā opera, Brīvības piemineklis, Rīgas Centrāltirgus – taču tā ir tikai daļa no tā, ko rekomendē redzēt ikvienam, kurš kaut reizi ir ciemojies Latvijas galvaspilsētā, vai tikai vēl plāno to darīt.

Kuģīšu braucienos ir iespējams doties gan individuāli, gan ar grupu. Grupu un individuālās ekskursijas pa ūdens ceļiem piedāvā „Rigabycanal” četri izbraukumu un pasažieru kuģīši – „Darling”, „Maria”, „Laima” un „Rebeka”.

Lai ieplānoto braucienu padarītu vēl patīkamāku – dodies tajā kopā ar sev tuvajiem cilvēkiem. Romantisks randiņš ar mīļoto, jautrs vakars ar tuvākajiem draugiem vai zināšanām bagāta ekskursija kopā ar klases biedriem – kam priekšroku dosi Tu?

Rīgas ceļvedis sniegs priekšlikumus dažādiem pilsetas apskatniekiem – neatkarīgi no viņu izcelsmes un mērķiem, kādēļ tie ieradušies šajā pilsētā. Ceļvedis sevī ietver visu, kas vien ceļotājam nepieciešams, tur atrast iespējams ieteikumus, ko apskatīt, kur izklaidēties, kur atpūsties, kur paēst un, kur iepirkties. Kad viss jau ir pateikts priekšā – jāizlemj vien tas, kad un kā to realizēt!

Kad tūristu iecienītākie ceļi un takas ir izstaigāti, ir laiks pievērsties ūdens ceļu apgūšanai. „Rigabycanal” ekskursijas tūre ved pa pilsētas kanālu un Daugavas upi, tā sniedzot iespēju apskatīt gleznaino Vecrīgas ainavu un izcilās arhitektūras pērles upes labajā un kreisajā krastā. Nekavējies un ceļā dodies jau tagad!

0
  0
  Jūsu grozs
  Jūsu grozs ir tukšš

  Brauciens ar kuģi pieagušajiem

  18.00

  Category:

  Event Details

  Start time: 11:00 EEST

  End time: 19:00 EEST

  Brauciens ar kuģi studentiem

  15.00

  Category:

  Event Details

  Start time: 11:00 EEST

  End time: 19:00 EEST

  Brauciens ar kuģi skolēniem un bērniem

  12.00

  Category:

  Event Details

  Start time: 11:00 EEST

  End time: 19:00 EEST

  Informācija:

  – Biļete derīga no iegādes brīža līdz sezonas beigām ~ 31.10.2023.
  – Brauciena ilgums ~ 50 min.
  – Darba laiks –  10.00-19.00
  – Vēsā laikā pieejami pledi. Uz kuģīša nav tualetes.
  – Ņemt vērā: Nepiemērotu laika apstākļu dēl kuģīša reiss var tikt atcelts vai mainīts maršruts.
  – Pašiem mazākajiem pasažieriem (0 – 6 gadi) bez maksas

  Rakstiet

  info@rigabycanal.lv

  Zvaniet no 10.00 līdz 18.00 (Pr. - Pk.)

  +371 25911523

  Iekāpšana

  Bastejkalna piestātne

  Pērkot biļetes internetā iegūstiet atlaidi, izmantojot zemāk esošo kodu.

  xjchg7f6

  Nokopējiet atlaides kodu un varēsiet to izmantot veicot maksājumu.