Izlaiduma svinības uz kuģīša klāja

universitate

Ikviens izlaidums ir kas īpašs – vai absolvēta tiek pamatskola, vidusskola, vai augstskola – tā ir spilgtākā mācību gada diena. Neilgi pirms šī notikuma, aktuāli kļūst jautājumi ne vien tikai par to, ko vilkt, kādu frizūru vai grimmu izvēlēties, bet gan arī – kā šo dienu atzīmēt?

Ko darīt izlaidumā? Izglītības iestāžu tradīcijas mēdz atšķirties, bet princips paliek viens – ir oficiālā un neoficiālā svinību daļa. Oficiālajā izlaiduma daļā ir vieta uzvalkiem un princešu cienīgām kleitām – ikviens absolvents tiek pie ziedu klēpja un izglītību apliecinošā dokumenta. Bet ko darīt pēc svinīgās ceremonijas, lai savs izlaidums paliktu atmiņā kā patiesi labi pavadīta diena?

Neoficiālā izlaiduma daļa ir mūsu pašu ziņā. Jau ierasts, ka absolventu ceļš ved pie bagātīgi klāta svētku galda – kopā ar ģimeni un kopā ar draugiem. Tātad, tās būs tradicionālās svinības mājās, kādā kafejnicā vai restorānā. Taču svinību scenāriju ir iespējams mainīt un padarīt par ko tādu, ko ar patīkamām emocijām atcerēsies ne tikai pats svinību vaininieks, bet arī ikviens vakara viesis.

Iemaini mājas vai ierastās ēdināšanas iestādes pret ko nebijušu. Pēc svinīgās ceremonijas kāp uz „Riga by canal” kuģīša klāja, iekaro Rīgas kanālus un Daugavas upes kreiso krastu, kur Tavas izlaiduma svinības var tikai sākties.

Atvadies no skolas ar līdz šim neierastu ballīti – aicini ģimeni un draugus uz svinībām, kas pierādīs, ka tradicionāli klātie izlaiduma svētku galdi ir aizstājami. Pēc svinīgās ceremonijas kopā ar ģimeni un draugiem dodies izbaudīt ko jaunu – dodies apskates braucienā ar kanāla kuģīti. Izvēlies svinības uz ūdens, jo šī diena ir jānosvin!

Ko darīt izlaidumā? Radi svinīguma sajūtu uz jugendstila vai klasiskā kuģa, ko piedāvā „Riga by canal”, izvēloties kādu no mūsu kuģīšiem – „Darling”, „Maria”, „Rebeka” vai „Laima”. „Riga by canal” piedāvā gan individuālus, gan grupu braucienus.

Uz kuģīša atradīsies vieta gan Taviem ģimenes locekļiem, gan tuvākajiem draugiem. Kuģīši piedāvā iespēju svinības uz ūdens baudīt 8 līdz 19 pasažieriem. Bet šoreiz, Tavā izlaiduma dienā, tie nebūs tikai parasti pasažieri – ikviena persona uz klāja kļūst par ballītes viesi!

Kuģīša maršrutā ir ietverti populārākie apskates objekti, kas tikai papildinās Tavu svinību gaisotni un emociju gammu. Dodies izbraucienā pa kanālu gar Vecrīgu un Daugavu. Kopā ar draugiem un ģimeni paveries uz pilsētu no pavisam cita skatu punkta – iepazīsties ar pilsētas ainavu, kas līdz šim ir bijusi Tev nezināma.

Tagad uz jautājumu, ko darīt izlaidumā, atbildes vairs ilgi nav jāmeklē. Ir tikai nepieciešams ierastās lietas un paradumus aizstāt ar ko jaunu un nebijušu. „Riga by canal” piedāvā vienu no Tava izlaiduma svinību variantiem. Izvēlies izlaiduma svinības uz ūdens gadījumā, ja stingri neturies pie ierastajām tradīcijām, bet gan vēlies tās mainīt, kā arī, ja vēlies svētku sajūtu radīt ikvienam Tavas lielās dienas lieciniekam.

Ir laiks svētkiem kopā ar ģimeni un kopā ar draugiem! Ļaujies ūdens satiksmes vilinājumam un apskati pilsētu no cita skatu punkta. Izlaiduma svinības uz ūdens būs patīkama vakara sastāvdaļa ikvienam absolventam – gan tiem, kam izlaidums un visas ar šo dienu saistītās tradīcijas ir pirmās, gan tiem, kas šo mācību gada priecīgāko notikumu ir piedzīvojuši ne vienu reiz vien.

0
  0
  Your cart
  Your cart is empty

  A trip by boat for adults

  18.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  A trip by boat for students

  15.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  A trip by boat for pupils

  12.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  Information:

  –  The ticket is valid from the date of purchasing till the end of the season 31.10.2023.
  –  Duration of a trip approximately one hour.
  –  Working hours 10.00-19.00
  –  Blankets are available in cold weather.
  –  There are no toilet facilities onboard.
  –  Notice: boat trips can be cancelled or the route changed due to bad weather
  conditions.
  Free for the youngest passengers (0 – 6 years) 

  Rakstiet

  info@rigabycanal.lv

  Zvaniet no 10.00 līdz 18.00 (Pr. - Pk.)

  +371 25911523

  Iekāpšana

  Bastejkalna piestātne

  Write

  info@rigabycanal.lv

  Call from 10:00 to 18:00 (Mon - Fri)

  +371 25911523

  Boarding

  Bastejkalna piestātne

  Get a discount buying tickets online, using the code given below.

  xjchg7f6

   Copy the discount code and use it making a payment.

  A trip by boat for adults

  18.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  A trip by boat for students

  15.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  A trip by boat for pupils

  12.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  Informācija:

  – Biļete derīga no iegādes brīža līdz sezonas beigām ~ 31.10.2023.
  – Brauciena ilgums ~ 50 min.
  – Darba laiks –  10.00-19.00
  – Vēsā laikā pieejami pledi. Uz kuģīša nav tualetes.
  – Ņemt vērā: Nepiemērotu laika apstākļu dēl kuģīša reiss var tikt atcelts vai mainīts maršruts.
  – Pašiem mazākajiem pasažieriem (0 – 6 gadi) bez maksas