Izklaide visai ģimenei Rīgā

gimenes

Par vienu no ģimenes izklaidei un atpūtai draudzīgāko pilsētu tiek minēta Rīga. Rīgas piedāvātās iespējas ir gana plašas – tieši tāpēc galvaspilsētu kā savu brīvdienu galamērķi izvēlas liels skaits atpūtnieku gan no tuvākām, gan tālākām vietām. Taču tad, kad tirdzniecības centri, ēdināšanas iestādes, kino un citas iekštelpu izlaides vietas ir jau izmantotas, ir nepieciešams izmēģināt ko jaunu.

Izklaide visai ģimenei Rīgā gada siltajā laika periodā ir it īpaši daudzveidīga, sev tīkamu vietu un veidu kā atpūsties ir iespējams atrast ikvienam. Parki, pikniku un rotaļu laukumi, zooloģiskais dārzs un kuģīšu izbraucieni – aktivitātes, kas iepriecinās kā lielos, tā mazos Rīgas iemītniekus un viesus.

Ja būsiet izvēlējušies Rīgu kā brīvdienu galamērķi, bet vēlēsieties ne tikai baudīt kopīgu ģimenes izklaidi un atpūtu, bet arī apskatīt pilsētu, ideāls veids kā apvienot šos nodomus – kuģīšu izbraucieni pa Pilsētas kanālu un Daugavas upi. Vēsturisko ēku un objektu apskate, iespējams, mazākos atpūtniekus varētu arī garlaikot, taču ne gadījumā, ja tā tiek organizēta no kuģīša klāja!

“Rigabycanal” ir ūdens satiksmes un ekskursijas tūrisma projekts, kas izbraucienus ar kanāla kuģīšiem piedāvā pašā pilsētas centrā – vien 100 metru attālumā no Brīvības pieminekļa – Bastejkalna piestātnē. “Rigabycanal” pasažieriem tiek piedāvāta iespēja uz kuģīšu klājiem kāpt gan individuāli, gan grupā.

Kanāla kuģīša izbrauciens ilgst aptuveni vienu stundu. Brauciena laikā ir iespējams apskatīt četrpadsmit objektus, kas novietoti gar Pilsētas kanāla un Daugavas upes krastiem. Zināmākie objekti, kas ietverti kanāla kuģīša maršrutā un, kurus, iespējams, atpazīs arī jaunākie pasažieri – Brīvības piemineklis, Centrāltirgus, Latvijas Nacionālā bibliotēka un Rīgas pils.

Apskates objekti un gleznainie Rīgas skati būs saistoši dažāda vecuma pasažieriem ar atšķirīgām zināšanām. “Rigabycanal” maršruts atklās pavisam citu skatījumu uz pilsētu arī tiem, kuri šo pilsētu jau gadiem dēvē par savām mājām, jo brauciena laikā pilsēta tiek apskatīta no cita, neierasta skatu punkta un leņķa.

Ģimenes ar bērniem, izvēloties kopīgu izklaidi, lielākoties priekšroku dod tām vietām, kas piedāvā laiku pavadīt brīvā dabā. “Rigabycanal” rūpējoties par to, lai ģimenes Rīgā ne tikai izklaidētos un atpūstos, bet arī papildinātu savas zināšanas par pilsētu, piedāvā kanāla kuģīšu izbraucienus gada siltākajā laika periodā – tā ir izklaide ģimenei gan pavasarī, gan vasarā, gan rudenī! Kanāla kuģīši savu darba sezonu uzsāk jau agrā pavasarī un to noslēdz vēlā rudenī, kad pilsētas koki ar savu krāšņumu jau ir beiguši priecēt.

Latvijas oficiālais tūrisma portāls Latvia.travel.lv sniedz padomus – ko darīt, ko redzēt – tur atrodami padomi, kas noderēs arī ģimenēm ar bērniem, meklējot izklaides iespējas un plānojot savas brīvdienas pilsētā.Izklaide visai ģimenei Rīgā – izvēlies vēl nebijušu piedzīvojumu, dodoties ekskursijā pa pilsētas ūdens ceļiem. Atklāj Rīgu kopā ar savu ģimeni un “Rigabycanal”!

0
  0
  Your cart
  Your cart is empty

  A trip by boat for adults

  18.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  A trip by boat for students

  15.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  A trip by boat for pupils

  12.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  Information:

  –  The ticket is valid from the date of purchasing till the end of the season 31.10.2023.
  –  Duration of a trip approximately one hour.
  –  Working hours 10.00-19.00
  –  Blankets are available in cold weather.
  –  There are no toilet facilities onboard.
  –  Notice: boat trips can be cancelled or the route changed due to bad weather
  conditions.
  Free for the youngest passengers (0 – 6 years) 

  Rakstiet

  info@rigabycanal.lv

  Zvaniet no 10.00 līdz 18.00 (Pr. - Pk.)

  +371 25911523

  Iekāpšana

  Bastejkalna piestātne

  Write

  info@rigabycanal.lv

  Call from 10:00 to 18:00 (Mon - Fri)

  +371 25911523

  Boarding

  Bastejkalna piestātne

  Get a discount buying tickets online, using the code given below.

  xjchg7f6

   Copy the discount code and use it making a payment.

  A trip by boat for adults

  18.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  A trip by boat for students

  15.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  A trip by boat for pupils

  12.00

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  Informācija:

  – Biļete derīga no iegādes brīža līdz sezonas beigām ~ 31.10.2023.
  – Brauciena ilgums ~ 50 min.
  – Darba laiks –  10.00-19.00
  – Vēsā laikā pieejami pledi. Uz kuģīša nav tualetes.
  – Ņemt vērā: Nepiemērotu laika apstākļu dēl kuģīša reiss var tikt atcelts vai mainīts maršruts.
  – Pašiem mazākajiem pasažieriem (0 – 6 gadi) bez maksas