0,00  0
Basket

No products in the basket.

Draugi

Tikšanās reizes ar draugiem tiek organizētas visdažādākajās vietās. Dzirdēts, ka sievietes ar savām draudzenēm lielā daļā gadījumu izvēlas tikties lielveikala telpās, bet vīrieši – bārā pie alus kausa. Gaužām ierasti  un vienmuļi – ir laiks izmēģināt ko jaunu un siltajai sezonai atbilstošāku, jo Tavi draugi ir tā vērti!

Kur satikt sen neredzētu draugu? Kā organizēt kopīgas pasēdēšanas reizes ar saviem kolēģiem vai klases biedriem, lai ikviena persona no šīs tikšanās  aizietu kā ieguvējs? Varbūt kopīgs vakars uz kuģīša gada siltākajā periodā būs tieši tas, kas nepieciešams! Atpūties, izklaidējies, uzzini un iepazīsti ko jaunu – gadījumā, ja, uzskati, ka kopīgai draugu pasēdēšanai ir jabūt kam vairāk par sarunām pie dzēriena glāzes, dodies izbraukumā ar kuģīti pa pilsētas kanālu un Daugavu!

Pašā Rīgas centrā izbraucienus jau piekto darba sezonu piedāvā „Riga by canal” ūdens satiksmes un ekskursijas tūrisma projekts. Tā var būt Tava satikšanās vieta ar draugiem uz ūdens – vien izvēlies kāpt uz  kāda no četru kuģīšu, „Darling”, „Maria”, „Rebeka” vai „Laima”, klāja. Kuģīši uzņem pasažierus  līdz 19 cilvēkiem, piedāvājot gan grupu, gan individuālos izbraucienus, kas lieliski papildinās ierastu darba dienu vai atzīmējuma vērtu notikumu.

Satikšanās uz kuģīša jeb kāpšana uz klāja norisinās Bastejkalna piestātnē – vien 100 metrus no Brīvības pieminekļa. Draugi dodas izbraucienā gar Vecrīgu un Daugavu, bez uzmanības neatstājot pilsētas tiltus, slaveno Rīgas Centrāltirgu, gleznaino Vecrīgu un Andrejostas teritoriju. Brauciena laikā skats pavērsies arī uz Latvijas Nacionālo teātri, Rīgas Brīvostas pārvaldi, Andrejostu, Rīgas Pili un vairākiem citiem apskates objektiem.

Doties izbraucienā ar kuģīti iespējams gan darba dienās, gan brīvdienās. Taču lai brīvdienas paliek mūsu tuvāko, ģimenes locekļu un draugu, ziņā, bet darba dienās kuģītis var kalpot kā vieta, kur tiekas labi darba kolēģi. Jo labi darba kolēģi prot dalīt ne tikai darba pienākumus, bet arī pusdienu pārtraukumu! Apvieno patikamo ar lietderīgo, dodoties izbraucienā ar kuģīti, un, ja vien darba grafiks to atļauj, kaut vai pašā dienas vidū. Kā arī, kopīgs vakars uz kuģīša ar kolēģiem – kāpēc gan nē?

Atceries, ka katra tikšanās reize ar līdzcilvēkiem var kļūt par neaizmirstamu piedzīvojumu! Arī dodoties ikdienišķajā pusdienu pārtraukumā ir iespējams izbaudīt nelielu svinību atmosfēru – kāpjot uz klāja ar līdzpaņemtajām pusdienām, tajā pašā laikā baudot skatus, ko piedāvā Rīgas pilsēta. Arī klases vakars var būt iemesls, lai jaunieši kāptu uz kuģīša klāja, dodoties nelielā eksursijā par Rīgas ūdens ceļiem. Klases vakars ar ekskursijas pazīmēm? Zināšanu papildināšanai.

Satikšanās uz kuģīša vai pusdienas uz kuģīša pašā pilsētas centrā izklausās interesanti? Uz kuģīša klāja ieturi brokastis, pusdienas vai vakariņas, taču pati maltīte un līdzpaņemtie ceļa biedri gan paliek Tavā ziņā, jo „Riga by canal” gādā tikai par savu klientu nodrošināšanu ar ūdens transportu, bet ne par ēdināšanas pakalpojumiem.

Braucienu ar kuģīti var izmantot dažādiem mērķiem – ieturēt pusdienas, satikt draugus vai atzīmēt kādu notikumu, piemēram, pusdienu pārtraukumu, darba nedēļas beigas, dzimšanas dienu vai pat kāzas. Nav svarīgi, vai klases vakars, Tavi bērnības dienu draugi vai labi darba kolēģi – uz kuģīša klāja ir gaidīti visi.

Izklaidējošā un izglītojošā funkcija, ko piedāvā „Riga by canal” izbraucieni, tikšanās reizi ar draugiem padarīs par nelielu piedzīvojumu un svinībām. Satikšanās uz kuģīša, klases vakars vai edienreize uz ūdens – tajā pašā laikā apskatot skaistākos un populārākos objektus, kas izvietoti gar kanāla un Daugavas upes malu. Kopīgs vakars uz kuģīša – baudi Rīgu savu tuvāko draugu kompānijā, jo kopā būs jautrāk!

Citi jaunumi

Sightseeing by canal boat

Call from 10:00 to 18:00 (Mon - Fri)
+371 25911523
© Riga by Canal
2024