0,00  0

Basket

No products in the basket.

Ceļojums ar kuģīti

Tad, kad ierastās atpūtas vietas vairs nespēj pārsteigt un iepriecināt, ir pienācis laiks izmēģināt ko jaunu! Ceļojums ar kuģīti pa Rīgas kanālu un Daugavas upi var būt viens no tiem variantiem, kas sagādās patīkamas emocijas, zināšanas un atmiņas ikvienam, kurš kļūs par “Rigabycanal” pasažieri.

Kad Tu pēdējo reizi devies izbraucienā ar kuģīti? Turklāt – ceļojumā ar kuģīti pa Rīgas kanālu? Ūdens tūrisma projekta “Rigabycanla” kuģīši izbraucienus piedāvā jau vairākus gadus, uzsākot tūrisma sezonu līdz ar siltā un pavasarīgā laika iestāšanos, un, noslēdzot to tikai tad, kad zeltainais rudens ir jau atvadījies no pilsētas.

“Rigabycanal” piedāvā doties izbraucienos ar vēsturisko kuģīti “Darling”, kas uzņem  līdz trīspadsmit personām, vai ar klusajiem un drošajiem EKO kuģīšiem, “Rebeka”, “Maria” un “Laima”, kuri izbraucienos uzņem līdz pat deviņpadsmit pasažieriem.

Kad ir izdarīta izvēle par labu kādam no kuģīšiem, atliek vien kāpt uz tā klāja, lai izbaudītu vienu stundu ilgu izbraucienu, kas vedīs pa pilsētas kanālu un Daugavas upi. Izbrauciens sniegs pavisam citas sajūtas un vēl neredzētus skatus, kas neradīsies un nepavērsies reizēs, kad izvēlēsies kādu citu pārvietošanās veidu un līdzekli.

Ceļojums ar kuģīti kopā ar “Rigabycanal” sniedz iespēju tajā doties kā vienam, tā kopā ar savu ģimeni, draugiem vai kolēģiem. Izbraucieni tiek organizēti gan tūristu grupām, gan individuāli – tikai Tavai kompānijai, kas nelielā ceļojuma laikā var atzīmēt kādu īpašu dienu. Vecmeitu, vecpuišu ballītes, skolas izlaidumi, dzimšanas dienu svinības vai romantiski randiņi – ceļojums ar kuģīti šos notikumus var pārvērst par īstām svinībām uz ūdens!

“Darling”, “Rebeka”, “Maria” un “Laima” savus pasažierus gaidīs pašā pilsetas centrā, netālu no Brīvības pieminekļa – Bastejkalna piestātnē. Uzsākot braucienu, pirmais apskates objekts arī būs Brīvības piemineklis, kas atrodas vien simts metrus no kuģīšu piestātnes. Pēc latviešu tautas brīvības simbola apskatīšanas, skatam pavērsies citas izcilas arhitektūras pērles – Latvijas Nacionālā opera, Centrāltirgus, Latvijas Nacionālā biblioteka, Rīgas pils un Latvijas Nacionālais teātris.

Bez vēsturiskajām un kultūras bagātajām ēkām, ceļojums ar kuģīti atklās vēl neredzētus skatus uz pilsētas tiltiem un Vecrīgas panorāmu, kas kā teikts Latvijas tūrisma mājas lapā, www.latvia.travel.lv, glabā katra gadsimta iezīmes, veidojot mantojumu, kas harmoniski sadzīvo ar mūsdienu dzīvi.

Atklāj jaunus atpūtas un izklaides veidus, kas bagātinās ne tikai Tavu pieredzi, bet arī zināšanas. Ceļojums ar kuģīti būs izvēle, kas nav paredzēta tikai tiem, kuri Rīgu ieradušies apskatīt no tālām zemēm, bet arī tiem, kuri šo pilsētu dēvē par savām mājām. Dodies nelielā ceļojumā pa Rīgu arī Tu!

Citi jaunumi

Sightseeing by canal boat

Call from 10:00 to 18:00 (Mon - Fri)
+371 25911523
© Riga by Canal
2024