0,00  0
Basket

No products in the basket.

Atpūta brīvdienās – brauciens ar kanāla kuģīti

Atpūta brīvdienās – brauciens ar kanāla kuģīti – tā būs pareizā izvēle ikvienam, kurš tā vietā, lai noskatītos jaunāko kino filmu, pavadītu laiku  pie klātajiem restorāna galdiem vai gozētos pludmales smiltīs, vēlēsies iepazīties ar Rīgu, atklājot tās ūdens ceļus.

“Rigabycanal” kanāla kuģīši priecē Rīgas iedzīvotājus un tās viesus gada siltākajā periodā – izbraucienu laikā iespējams gan vērot  dabas mošanos agrā pavasarī, gan būt par liecinieku tās košumam vēlā rudenī. Kuģīšu izbraucieni it īpaši aktuāli kļūst vasarā, kad uz to klājiem tiek ne tikai iepazītas vēl neredzētas pilsētas vietas un skati, bet arī atzīmēti svētki – krāšņas vecmeitu un vecpuišu ballītes, kāzas un izlaidumi.

“Rigabycanal” piedāvā izbraucienus ar kuģīšiem pa Pilsētas kanālu un Daugavas upi, apskatot populārākos objektus, kas novietoti gar šīm ūdens tilpnēm Rīgas Labajā un Kreisajā krastā. Kuģīšu maršruta sākums un iekāpšana tiek organizēta pašā Rīgas centrā – Bastejkalna piestātnē.

Izbraucienā ar kuģīti ir iespējams doties gan individuāli, gan grupā. Izvēlies – rīko savu ģimenes locekļu, draugu vai darba kolēģu individuālo izbraucienu, vai pievienojies citiem atpūtniekiem un pilsētas apskatniekiem.

Kanāla kuģīša brauciens ilgst aptuveni vienu stundu  – tās laikā ir iespējams apskatīt četrpadsmit Rīgas objektus un skatus, kurus, iespējams, ka atpazīs ne tikai pilsētas iedzīvotāji, bet arī tās viesi. Brīvības piemineklis, Latvijas nacionālā opera, Rīgas Centrāltirgus, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Rīgas pils un Latvijas Nacionālais teātris – tikai daļa no tā, ko piedāvā “Rigabycanal” kuģīšu braucieni.

“Rigabycanal” piedāvā izvēles variantus – pa Rīgas kanālu un Daugavas upi kursē četri kuģīši, kuri piemēroti dažādam pasažieru skaitam un to vēlmēm. Vēsturiskais, 1907.gadā būvētais, “Darling” ir kuģītis, kas uz sava klāja uzņem maksimāli 13 pasažierus – tieši “Darling” ir Rīgas kanāla izbraucienu aizsācējs, kuram pēc neilga laika pievienojās vismazākais kanāla kuģītis “Maria” – tas uzņem pasažieru skaitu līdz 8 cilvēkiem. Augot pieprasījumam pēc kuģīšu izbraucieniem, lai apkalpotu pēc iespējas lielāku interesentu skaitu, kopš 2008.gada Rīgas ūdeņos kuģo arī “Rebeka”, pasažieru kuģis ar ietilpību līdz 18 cilvēkiem, un kopš 2010.gada – “Laima”, kas uz sava klāja var uzņemt plašāko braucēju kompāniju – līdz 19 cilvēkiem.

Dodies kanāla kuģīša izbraucienā sev tīkamākajā laikā – kā darba dienās, tā brīvdienās. Kanālu kuģīšu darba laiks no 1.aprīļa līdz 15.maijam ir 10:00-19:00, no 15.maija līdz 15.augustam 10:00-20:00, bet no 15.augusta līdz 15.septembrim – 10:00-19:00. Kuģīši savā darba laikā kursē ar 20 līdz 30 minūšu lielu intervālu.

Atpūta brīvdienās – brauciens ar kanāla kuģīti! Kuģīša klājs būs lieliska tikšanās vieta gan mazākām, gan lielākām kompānijām, kuras vēlēsies atpūsties – apskatot pilsētu, kā arī atzīmējot visdažādākos dzīves notikumus!

Citi jaunumi

Sightseeing by canal boat

Call from 10:00 to 18:00 (Mon - Fri)
+371 25911523
© Riga by Canal
2024