Uzrīko svinības uz ūdens!

ballite

Dzimšanas dienu atzīmēšana un ar to saistītu tradīciju pirmsākumi ir meklējami jau Senajā Ēģiptē. Domas par to, kā šo dienu atzīmēt, tolaik nomocīja vien augstdzimušos vīriešus, taču mūsdienās, ikvienam ir dota iespēja nopūst savas dzimšanas dienas svecītes.

Lai dzimšanas dienas svinības neierobežotos tikai ar ierastajiem svētku rituāliem, kas ietver mielasta gatavošanu un mājas uzkopšanu – ir laiks padomāt par citu svētku scenāriju, kas ļaus ietaupīt pūles un centienus paša spēkiem sarūpēt svētkus sev un pārējiem ballītes viesiem – dzimšanas diena draugu lokā vai dzimšanas diena ģimenes lokā.

Ja domas par dzimšanas dienas atzīmēšanu kļūst nomācošas, svinības saistās tikai ar organizatoriskiem darbiem un nebeidzamiem tēriņiem – atrodi veidu kā atbrīvoties no nama mātes vai nama tēva titula, jo svētki ir paredzēti, lai tos svinētu.

Ja Tevi nomoka jautājums – kā atzīmēt dzimšanas dienu tā, lai gadiem ejot, vienmēr atmiņā uzkavējas ainas tieši no šī gada pasākuma?
Atraisi iztēli un savas dzimšanas dienas ietvaros sarīko svinības, kas pārsteigs ikvienu svētku viesi – ģimenes locekļus, radus, draugus un paziņas.

Uzrīko svinības uz ūdens – ballīte uz ūdens – dodies grupu vai individuālajā braucienā ar kādu no „Riga by canal” kuģīti pa pilsētas kanālu un Daugavas upi.

„Riga by canal” ir tūrisma objekts pašā Rīgas centrā, kas saviem klientiem izbraucienus vasaras sezonā piedāvā jau atkārtoti – nupat iesākta piektā darba sezona.

Tūrismam un izklaidei – „Riga by canal” – lai Tavas dzimšanas dienas svinības kļūtu īpašas!

Pavadi savu īpašo dienu izklaides braucienā, iepazīstot populārākos apskates objektus, maršrutā no Bastejkalna līdz Latvijas Nacionālajam teātrim. Iepazīsti Rīgas pilsētas tiltus, Centrāltirgu un gleznainās Vecrīgas un Andrejostas ainavas. Esi liecinieks tam, ka Rīgas skati var kalpot par lielisku fonu neaizmirstamiem vakara fotomirkļiem.

„Riga by canal” kuģīši var piedāvāt dzimšanas dienas svinības viesu skaitam līdz 19 cilvēkiem. Kāp uz klāja kādam no izbraukuma kuģīšiem – ballīte uz ūdens ar „Darling”, „Maria”, „Rebeka” vai „Laima”. Dzimšanas dienas vakars, kas ir kā radīts romantiskam izbraukumam divvietulībā vai trakai dzimšanas dienas ballītei draugu lokā – kuru izvēlēsies Tu?

Ballīte uz ūdens – tie būs skaisti un piepildīti svētki tiem, kuri nebaidās lauzt ierastās svētku tradīcijas. Dzimšanas dienas galdu mājās vai glaunā restorānā nomaini pret izklaides braucienu ar kuģīti – jo šī diena ir jānosvin, dāvājot prieku ne tikai sev, bet arī ikvienam viesim – Tava dzimšanas diena draugu lokā vai dzimšanas diena ģimenes lokā.

Atrašanās visu uzmanības centrā un komplimentu uzklausīšana – jubilāra uzdevums savā dzimšanas dienā. Aizmirsti par rūpēm, kas saistītas ar svētku mielasta gatavošanu un atrakcijām. Dzimšanas dienas vakars ir iemesls, lai tā vietā, lai stāvētu pie plīts, mēs ļautos izklaides braucienam, kas patīkamas emocijas rada ikvienam  kuģīša pasažierim.

Dzimšanas diena draugu lokā, dzimšanas diena ģimenes lokā – plašas iespējas kā šo dienu organizēt un pavadīt tā, lai ar enerģētiski svarīgo dienu tiktu aizsākts veiksmīgs nākamais dzīves gads. Nopūt dzimšanas dienas kūkas svecītes vēl neierastā vietā un apstākļos – atpūties un atzīmē sev nozīmīgo dienu, apvienojot to ar izklaidējošu kultūras mācību stundu braucienā pa Rīgas kanālu un Daugavas upi.

0
  0
  Ihr Warenkorb
  Ihr Warenkorb ist leer

  Rakstiet

  info@rigabycanal.lv

  Zvaniet no 10.00 līdz 18.00 (Pr. - Pk.)

  +371 25911523

  Iekāpšana

  Bastejkalna piestātne

  Schreiben

  info@rigabycanal.lv

  Anruf von 10:00 bis 18:00 (Mo - Fr)

  +371 25911523

  Einstieg

  Bastejkalna piestātne

  Pērkot biļetes internetā iegūstiet atlaidi, izmantojot zemāk esošo kodu.

  xjchg7f6

  Nokopējiet atlaides kodu un varēsiet to izmantot veicot maksājumu.

  Bootsfahrt für Schülers

  12.00

  Kategorie:

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  Informācija:

  – Biļete derīga no iegādes brīža līdz sezonas beigām ~ 31.10.2023.
  – Brauciena ilgums ~ 50 min.
  – Darba laiks –  10.00-20.00
  – Vēsā laikā pieejami pledi. Uz kuģīša nav tualetes.
  – Ņemt vērā: Nepiemērotu laika apstākļu dēl kuģīša reiss var tikt atcelts vai mainīts maršruts.
  – Pašiem mazākajiem pasažieriem (0 – 6 gadi) bez maksas

  Get a discount buying tickets online, using the code given below.

  xjchg7f6

  Copy the discount code and use it making a payment.

  Bootsfahrt für Erwachsene

  18.00

  Kategorie:

  Event Details

  Start time: 11:00

  End time: 19:00

  Auskunft:

  – Die Fahrkarte ist vom Erwerb bis zum Saisonende am 31.10.2023 gültig.
  – Fahrtdauer ca. 50min.
  – An kühlen Tagen stehen den Gästen warme Decken zur Verfügung. Es gibt kein WC auf dem Boot.
  – Bitte beachten Sie: Aufgrund ungeeigneter Wetterbedingungen kann die Bootsfahrt abgesagt oder die Route geändert werden.
  –  Kostenlos für die jüngsten Passagiere (0 – 6 Jahre)