Objekti, ko apskatīsi kanāla kuģīša brauciena laikā

oper

Kanāla kuģīši ir kļuvuši par neatņemamu Rīgas ainavas sastāvdaļu, rosinot vēlmi apskatīt pilsētu, dodoties pa ūdens ceļiem. Kuģīšu vilinājumam nepretojas ne tūristi, ne pilsētas pastāvīgie iedzīvotāji, kas savas aizņemtības vai kādu citu iemeslu dēļ, ikdienā savas dzīvesvietas bagātībai, iespējams, lielu ievērību nemaz nepievērš.

“Rigabycanal” ir ūdens satiksmes un tūrisma projekts, kas piedāvā apskatīt Rīgu un iepazīties ar tās izcilākajiem apskates objektiem, kas novietoti pilsētas centrā, gar kanāla un Daugavas upes krastiem. Izbraucienos iespējams doties gan individuāli, gan grupā – izvēloties sev tīkamāko kompāniju un kanāla kuģīti.

Izbraucienos kursē vēsturiskais “Darling” un klusie EKO kuģīši “Rebeka”, “Maria” un “Laima”. Uz kuģīšu klājiem tiek uzņemts dažādu pasažieru skaits. Ja vēlies doties pēc iespējas mierīgākā izbraucienā ar mazāku līdzbraucēju skaitu, izvēlies izbraukumu kuģīti “Maria”, kas uz sava klāja neuzņem vairāk kā astoņus pasažierus. Taču, ja esi ieplānojis doties izbraucienā ar plašāku draugu vai paziņu loku, kāp uz pasažieru kuģīša “Laima” klāja, kas var pulcēt maksimums deviņpadsmit braucējus.

Objekti, ko apskatīsi kanāla kuģīša brauciena laikā, iespējams, būs ierindoti ikviena tūrista vēlmju sarakstā. Kuģīšu maršruts aptver plašu Rīgas centra daļu, kas ir bagāta ar ievērojamiem apskates objektiem un gleznainām ainavām – tās atpazīsi gan no glancētām atklātnītēm, gan vēstures grāmatām.

“Rigabycanal” kuģīšu izbraucieni sākas Bastejkalna piestātnē, kur rīdziniekus un pilsētas viesus priecē rūpīgi iekārtotie apstādījumi un skatam paveras vien simts metrus attālais Brīvības piemineklis. Kā Parīzei Eifeļa tornis, tā Rīgai Brīvības piemineklis, kas ir viens no galvenajiem tautas simboliem un atpazīstamības zīmēm.

Pavisam netālu no Brīvības pieminekļa būs apskatāms nākamais objekts, vien atliek skatienu pavērst pretējā kanāla malā, jo tur slejas Rīgas Baltais nams jeb Latvijas Nacionālā opera. Latvijas Nacionālās operas ēka pārstāv gan operas, gan baleta žanrus, sezonas laikā piedāvājot apmēram divsimts izrāžu, kuras plašā lokā apmeklē gan pilsētas iedzīvotāji, gan tās viesi.

Kuģojot tālāk pa Pilsētas kanālu, izbraucot zem mazākiem un lielākiem tiltiem, skatienam pavērsies Rīgas Centrāltirgus – lielākais tirgus pilsētā. Tirgus kalpo ne tikai kā vieta, kur izdevīgi iepirkties, bet arī kā interesanta un krāšņa apskates vieta tūristiem, kur rosība nerimstas visa gada garumā.

Pēc plašā Rīgas Centrāltirgus, pēc rindā saslietajiem tirgus paviljoniem,  nākamā kuģīšu skatu pietura ir Spīķeru kvartāls – vēsturisks ēku komplekss. Pēc Spīķeru apskates, kuģītis iepeldēs Daugavas upes ūdeņos, kas skatam pavērs gleznainas ainavas uz Vecrīgu, ļaus apskatīt tiltus, kas savieno pilsētas Labo un Kreiso krastu, kā arī brauciena turpinājumā būs apskatāmi vēl citi, ne mazāk nozīmīgi, tūrisma objekti.

Kanāla kuģīša izbrauciens tiek organizēts aptuveni vienas stundas garumā – maršruta laikā iespējams smelties idejas tam, ko vēlēsies apskatīt un iepazīt vēl tuvāk. Kopā ar “Rigabycanal” apskati pilsētu no cita skatu punkta, smelies jaunas zināšanas un tajā pašā laikā baudi atpūtu uz kanāla kuģīša klāja!

0
  0
  Jūsu grozs
  Jūsu grozs ir tukšš

  Brauciens ar kuģi pieagušajiem

  18.00

  Category:

  Event Details

  Start time: 11:00 EEST

  End time: 19:00 EEST

  Brauciens ar kuģi studentiem

  15.00

  Category:

  Event Details

  Start time: 11:00 EEST

  End time: 19:00 EEST

  Brauciens ar kuģi skolēniem un bērniem

  12.00

  Category:

  Event Details

  Start time: 11:00 EEST

  End time: 19:00 EEST

  Informācija:

  – Biļete derīga no iegādes brīža līdz sezonas beigām ~ 31.10.2023.
  – Brauciena ilgums ~ 50 min.
  – Darba laiks –  10.00-19.00
  – Vēsā laikā pieejami pledi. Uz kuģīša nav tualetes.
  – Ņemt vērā: Nepiemērotu laika apstākļu dēl kuģīša reiss var tikt atcelts vai mainīts maršruts.
  – Pašiem mazākajiem pasažieriem (0 – 6 gadi) bez maksas

  Rakstiet

  info@rigabycanal.lv

  Zvaniet no 10.00 līdz 18.00 (Pr. - Pk.)

  +371 25911523

  Iekāpšana

  Bastejkalna piestātne

  Pērkot biļetes internetā iegūstiet atlaidi, izmantojot zemāk esošo kodu.

  xjchg7f6

  Nokopējiet atlaides kodu un varēsiet to izmantot veicot maksājumu.