Jaunās cenas rudens sezonā

Lai izbaudītu rudens burvību, ne vienmēr ir nepieciešams doties pa jau iemītajām takām uz Siguldu, jo krāšņo lapu gadalaiks iestājas arī Rīgā! Izmanto izdevību un vēl pirms karsto tēju, omulīgo dīvānu un televīzijas pārraižu sezonas sākuma, atvadies no jau aizgājušās vasaras, dodoties izbraucienā pa Rīgas kanālu gar Vecrīgu un Daugavu ar kādu no „Rigabycanal” kuģīšiem!

Uzzini, iepazīsti, atpūties un izklaidējies – lietas, ko par īpaši izdevīgu cenu piedāvā tūrisma projekts „Rigabycanal”. Jaunās cenas rudens sezonā patīkami iepriecinās ikvienu – gan tos, kas uz kanāla kuģīša klāja kāps pirmo reizi, gan tos, kas šo izklaides iespēju ir atklājuši jau iepriekš. Pārliecinies arī Tu!

Vēlies doties izklaidējošā braucienā kopā ar saviem draugiem, radiem vai kolēģiem, lai atzīmētu kādu īpašu notikumu? Vai arī esi izlēmis pavadīt romantisku randiņu uz ūdens kopā ar savu mīļoto? Bet, varbūt Tavs plāns ir piebiedroties nepazīstamu tūristu grupai, lai tikai uzzinātu, ko jaunu par pilsētu? Tā ir Tava brīva izvēle, jo „Rigabycanal” piedāvā virkni iespēju!

Kanālu kuģīšu īpašais dizains, noskaņa un maršruts ir piemērots dažādām vēlmēm – atrodi savējo, izvēloties kādu no četriem ūdens transporta līdzekļiem - „Darling”, „Rebeka”, „Maria” un „Laima”. Kuģīši piemēroti dažādam pasažieru skaitam – līdz astoņiem vai pat līdz astoņpadsmit cilvēkiem, braucieni tiek organizēti gan individuāli, gan grupām.

Kuģīša brauciens pa kanālu un Daugavas upi aizsākas pašā pilsētas centrā – Bastejkalna piestātnē. Neilgi pēc kāpšanas uz klāja, pasažieru skatam paveras iecienītākie tūristu apskates objekti – tādi kā Latvijas Nacionālais teātris, Rīgas pils, Lielais Kristaps, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Rīgas Centrāltirgus un Brīvības piemineklis. Neiztiks arī bez gleznainās Vecrīgas panorāmas, kas noteikti ir jāapskata ikvienam pilsētas viesim, turklāt – visos gadalaikos!

Lai arī cik negribīgi mēs atvadāmies no vasaras, ir pienācis laiks sagaidīt jauno rudens sezonu ar svinībām uz ūdens – turklāt tagad dari to par īpaši izdevīgu cenu! Jaunās cenas rudens sezonā ir lielisks iemesls tam, lai gadalaiku maiņas procesu Rīgā mēs novērotu paši ar savām acīm. Kāp uz kanāla kuģīša klāja un pārliecinies par to kā galvaspilsētas daba iekrāsojas dzeltenos, oranžos un sarkanos toņos!

Lai gan tradicionālās rudens iezīmes nenoliedzami ir saistītas ar laikapstākļiem – mākoņainums, smidzinošs lietus, migla un spēcīgas vēja brāzmas, taču tam visam pa vidu noteikti,  ir arī skaidras debesis un silti saules stari. Izbaudi pēdējās siltās dienas, dodoties tūrisma projekta „Rigabycanal” izbraucienā ar kanāla kuģīti! Iepazīsties ar jaunajām Rīgas kanāla kuģīšu braucienu cenām rudens sezonā šeit!