Vēsturiskais* 1907.gadā jūgendstilā būvētais DARLING vai klusie un drošie EKO kuģīši REBEKA, LAIMA un MARIA. Brauciena laikā pilsētas kanālā un Daugavā redzēsiet populārākos apskates objektus.
• Zviedru pop grupas „ABBA” iecienītais atpūtas kuģītis

Brauciena ilgums:  ~1 stunda

Iekāpšana: BASTEJKALNA piestātnē (īpaši aprīkota piestātne). 100m no Brīvības Piemineķla.

Partners

 20

 19

 18
Sightseeing by canal boat

Rīgas pilsētas kanālā un Daugavā

2018.gada sezona sāksies 15. aprīlī.

Rezervācijas pieņemam visa gada garumā.

 

 

Darba laiks: Uz tikšanos pavasarī!

Iekāpšana: Bastejkalna piestātnē (īpaši aprīkota piestātne). 100 m no Brīvības pieminekļa.

Brauciena ilgums ~ 1 stunda. Intervāls starp braucieniem vidēji 20 - 30 minūtes.

Mittwoch
07.03.2018
-1°
5 m/s
1001 mm
86.3%
Important to know

Privātas rezervācijas gadījumā iespējamais intervāls starp braucieniem var būt lielāks ~ 40 min. Ja vēja ātrums brāzmās pieaug līdz 18-20 metriem sekundē, mēs atpūšamies. Pastāv iespēja mainīt maršrutu vai kursēt pēc cita grafika – slikta laika, lietus, stipra vēja vai augsta ūdens līmeņa gadījumā.

About Us

"Rigabycanal" ir ūdens satiksmes un ekskursijas tūrisma projekts, kas atrodas pilsētas centrā. Šogad mēs atveram mūsu astoto sezonu un piedāvājam saviem klientiem gan individuālus, gan grupu braucienus pa kanālu gar Vecrīgu un Daugavu. Piedāvātajā maršrutā ir iekļautas apskates vietas Vecrīga, kā arī kreisajā Daugavas krastā, tādējādi ļaujot redzēt pilsētu no cita leņķa.Tā ir iespēja apskatīt tiltus Rīgas pilsētā, leģendāro Centrāltirgu, gleznaino arhitektūru Vecrīgā un rūpniecisko vidi Andrejostas teritorijā.